ساعت کاری 09:00-20:00

تهران – صادقیه – مرودشت

021-44374278

مارکتینگ

برندسازی ، بازاریابی و تبلیغات همه ابزاری است که شما برای کمک به پیشرفت شغل خود استفاده می کنید. آنها به شما کمک می کنند تا مشتریان را به دست آورید و آنها را حفظ کنید و همچنین فروش و سود را هدایت کنید. این عناصر با هم ارتباط نزدیکی دارند و تمایل به تغذیه یکدیگر دارند.

برندسازی و بازاریابی

برندسازی

برندسازی همان چیزی است که شرکت شما به آن اعتقاد دارد، چرا وجود دارد و اینکه مصرف کنندگان درباره تجارت و محصولات شما چه احساسی دارند. برندسازی وفاداری و تعهد طولانی مدت را ارتقا می بخشد. اجزای بصری از نام تجاری شما شامل نام شرکت، آرم، برچسب، فونت ها و طرح رنگ شما می باشد. این عناصر مارک شما را شناسایی کرده و در ذهن افراد بین خواسته ها و عقایدشان و ایده آل های شرکت شما ارتباط برقرار می کنند.

برندسازی ارتباط با هویت دارد: شما کی هستید و چه نوع شغلی دارید؟ اسم شما چیست و چرا باید آن را به خاطر بسپارم؟ حال شما و مارک شما چه احساسی به من می دهد؟ پاسخ این سؤالات باید مربوط به محصولات و خدمات شما باشد – اما محدود به آنها نیست.

علامت تجاری مهم است زیرا نه تنها این مسئله باعث می شود تا احساس به یاد ماندنی در مصرف کنندگان ایجاد کند بلکه به مشتریان و مشتریان شما امکان می دهد تا بدانند که از شرکت شما چه انتظاری را دارند. این راهی است برای تمایز خود از رقبا و شفاف سازی آنچه را که شما ارائه می دهید و باعث می شود شما انتخاب بهتری داشته باشید.

چرا برندسازی مهم است؟

برندسازی به دلیل تأثیر کلی بر شرکت شما بسیار مهم است. برندسازی می تواند نحوه درک مارک شما را تغییر دهد، این امر می تواند باعث ایجاد مشاغل جدید و افزایش آگاهی از برند شود.

برندسازی باعث ایجاد مشتریان جدید می شود

برندسازی ، به عنوان توسعه تجاری نیز نامیده می شود، کار درونی است که پایه و اساس هر کار دیگری است که در تجارت خود انجام می دهید.

بازاریابی

بازاریابی شامل استراتژی هایی برای آگاهی از محصولات و خدمات شرکت شما است. این همچنین شامل ارتقاء و محافظت از نام تجاری است. هر پیام در مورد شرکت شما بخشی از بازاریابی شما است. این شامل همه تعامل در رسانه های اجتماعی، خدمات به مشتری، روابط شخصی، موارد چاپی، وب سایت ها، صفحات پروفایل رسانه های اجتماعی و مواردی است که حاوی تصاویر تجاری شما باشد.

انواع بازاریابی

بازاریابی اینترنتی

بهینه سازی موتور جستجو ( سئو)

بازاریابی وبلاگ و تولید محتوا

بازاریابی رسانه های اجتماعی

بازاریابی ویدیویی

بازاریابی مستلزم توسعه محصول، تحقیقات بازار، توزیع محصول، استراتژی فروش، روابط عمومی و پشتیبانی مشتری است.

ما در صدر سامانه شما را در بازاریابی با کیفیت همراهی می کنیم و شما را به تمام دنیا خیلی قوی معرفی می کنیم.

تبلیغات

تبلیغات زیرمجموعه‌ای از بازاریابی است که بیشتر روی دستیابی مشتری و فروش متمرکز دارد. این عموماً مربوط به کمپین های پولی است که به دقت نوشته شده و طراحی شده اند تا از طریق رسانه های مختلف از جمله آنلاین، روزنامه ها، مجلات، پوستر، تلویزیون و رادیو به مخاطبان مورد نظر برسند.

این ابتکارات با هم کار می کنند. تبلیغات می تواند باعث افزایش آگاهی از برند شود، در حالی که برندسازی سبک و جهت فعالیتهای تبلیغاتی را هدایت می کند. بازاریابی می تواند علاوه بر ترویج تبلیغات، مسئولیت پاسخگویی به برند را مدیریت کرده و وجهه برند را تقویت کند.