اگر صاحب مشاغل هستید و به دنبال راه های مهمی هستید که می تواند به افزایش درآمد کسب و کار آنلاین شما کمک کند، بنابراین استراتژی های تبلیغاتی مؤثر و آنلاین برای ترافیک ورودی وجود دارد. روش های زیادی مانند SEO (بهینه سازی موتور جستجو)، بازاریابی پولی، تبلیغات بنر، بازاریابی ایمیل وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

اگر قصد سرمایه گذاری در آگهی های پرداختی را دارید ، برای بازگشت سرمایه گذاری، به تحلیل مناسب و برنامه ریزی استراتژیک نیاز دارید.

Google AdWords

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یکی از تکنیک های مؤثر برای توسعه تجارت است اما با گذشت سال ها ، گوگل تغییرات زیادی را در الگوریتم های جستجوی خود به وجود آورده است که باعث می شود SEO بسیارسخت شود. برای فرار از برنامه های طولانی مدت، Google سرویس AdWords را ارائه می دهد که یکی از متنوع ترین راه حل های تبلیغاتی آنلاین با پرداخت هزینه می باشد.

این می تواند یک منبع ترافیکی با هزینه بالا باشد زیرا این سرویس را به افراد مخاطب هدف شما ارائه می دهد. با تحقیق صحیح مخاطبان و با درک اینکه چه کلمات کلیدی را با آنها جستجو می کنید، می توانید این مشتریان را پیدا کنید و شاهد پیشرفت چشمگیر در فروش باشید.

بهترین ویژگی در مورد Google AdWords این است که به شما امکان می دهد متناسب با نیاز خود فرمت های مختلف تبلیغاتی مانند آگهی متن، تبلیغات تصویر و تبلیغات ویدیویی را انتخاب کنید. برای جذب بازدید کنندگان بیشتر، می توانید به جای متن ساده، تبلیغ تصویر یا ویدئو را انتخاب کنید، تبلیغ شما با تصویر خیره کننده ظاهر می شود.

تبلیغات فیس بوک

فیس بوک با بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه محبوب ترین وب سایت شبکه های اجتماعی است. در طی چند سال گذشته تبلیغات فیس بوک بسیار زیاد شده است و برای مشاغل کوچک کاملاً پر سود است. شروع کارپس از پرداخت در فیس بوک به شما ویژگیهای عظیمی از جمله هدف قرار دادن ترافیک بر اساس سن، جنس، شغل، علایق و منطقه می دهد و حتی می توانید مخاطبان را هدف قرار دهید که مشابه کسانی باشد که قبلاً از خدمات شما استفاده کرده اند.

تبلیغات لینکدین

اگر در بازار B2B درگیر هستید ، تبلیغات LinkedIn می تواند یک منبع پرداخت عالی باشد. تبلیغات شما بر اساس عنوان شغلی و عملکردهای شغلی شما و سایر گزینه های هدفمندی که می توانید از آنها استفاده کنید مکان، جنسیت، سن، مهارت و اندازه شرکت و غیره است.

تبلیغات توییتر

تبلیغات توییتر می تواند توسط هر مشاغلی با هر اندازه استفاده شود. شما می توانید بر اساس حساب کاربری خود، روندهای تبلیغاتی و توئیتهای تبلیغاتی، مشتریان را هدف قرار دهید. شما می توانید بودجه، حداکثر پیشنهاد را تعیین کنید و فقط هزینه تعامل را بپردازید. این منبع ترافیکی گزینه های هدفمند سفارشی مانند کلمه کلیدی، علاقه و دنبال کنندگان و حتی مخاطبان متناسب، مشابه فیس بوک را در اختیار شما قرار می دهد.

توییتر همچنین Analytics را در اختیار شما قرار می دهد که به شما در ردیابی چندین مؤلفه تبلیغات توییتر و استفاده از این اطلاعات برای بهبود بهینه سازی کمک می کند.