ساعت کاری 09:00-20:00

تهران – صادقیه – مرودشت

021-44374278

خدمات سئو

در حال حاضر، شما احتمالاً در مورد مزایای سئو و اینکه چرا هر کسب و کار به SEO نیاز دارد، شنیده اید. سئو می تواند کمی پیچیده باشد، به خصوص اگر تازه وارد بازاریابی دیجیتال شوید. اگر به صورت آنلاین اقدام به خرید خدمات سئو می کنید، احتمالاً با چندین شرکت خدمات سئو مختلف روبرو شده اید.

خدمات SEO چیست؟

یک شرکت سئو خدمات بهینه سازی موتور جستجو را به مشاغل ارائه می دهد تا به آنها در بهبود دید آنلاین  کمک کند. بهینه سازی موتورهای جستجو فرآیند ایجاد تغییر در طراحی وب سایت و محتوای شما برای جذاب تر شدن سایت شما برای موتورهای جستجو است. هرچه سایت شما بهینه تر باشد برای موتورهای جستجوگر مانند گوگل، احتمال دارد که سایت شما در صفحه اول نتایج موتور جستجو برای کلمات کلیدی و عباراتی که مربوط به مشاغل یا محصول یا خدمات شما باشد قرار بگیرد.

مهمترین مزیت استفاده از یک شرکت خدمات سئو این است که احتمالاً آنها در زمینه کمک به مشاغل در رتبه بندی موتورهای جستجو تجربه خاصی دارند. متخصصان سئو می دانند چه چیزی برای کمک به شما در ایجاد ترافیک ارگانیک بیشتر به سایت شما از طریق موتورهای جستجو مانند Google ، Bing و Yahoo فراهم می کند.

 

یک شرکت خدمات در زمینه های مختلف بهینه سازی موتور جستجو از متخصصین بهره می برد. این متخصصان سئو خدمات متنوعی را ارائه می دهند، از جمله حسابرسی سایت شما ، تدوین استراتژی متناسب با سئو و اجرای تاکتیک هایی که به کسب و کار شما کمک می کنند تا به اهداف خود برسد.

شرکت صدر سامانه همچنین از هر زاویه ای به سایت شما نگاه می کند تا اطمینان حاصل کند که از خدمات SEO خود نهایت استفاده را می کنید.

سئو

مزایای استفاده از یک شرکت خدمات سئو و متخصصین سئو

شرکت صدر سامانه چطور می تواند به شما در بهبود رتبه موتورهای جستجو کمک کند.

یک شرکت SEO با تجربه می تواند به وب سایت شرکت شما در رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو کمک کند. با استفاده از بروزترین ابزارها و استراتژی ها، شرکت صدر سامانه فقط می داند چه چیزی برای کمک به بهبود وب سایت شما مناسب می باشد تا این امر برای موتورهای جستجوگر مانند گوگل جذاب تر به نظر برسد. ما به شما کمک می کنیم کلمات کلیدی مناسب را برای جذب خریداران ایده آل خود پیدا کنید. اطمینان حاصل خواهیم کرد که معماری سایت شما برای خزیدن موتور جستجو بهینه شده است.

با مشخص کردن تغییراتی که کسب و کار شما می تواند در طراحی و محتوای سایت ایجاد کند، ما به شما در افزایش شانس رتبه بالاتر در صفحه نتایج موتور جستجو کمک می کنیم. هرچه محتوای شما برای کلمات کلیدی و اصطلاحات مهم بالاتر باشد، شانس شما برای دستیابی به نتایج جدید و مرتبط بهتر می شود.

شرکت ما می تواند به بهبود کیفیت ترافیک وب سایت شما کمک کند.

علاوه بر کمک به بالا بودن در رتبه بندی موتورهای جستجو، شرکت صدر سامانه نیز می توانند به شما در افزایش کیفیت ترافیک مراجعه به سایت کمک کنند.

در واقع براساس یک بررسی جدید ، اگرچه تبلیغات PPC در صدر SERP ها است ، اما 71.33 درصد جستجوها از کلیک در صفحه اول نتایج جستجو انجام می شود. به این دلیل است که بیشتر افراد الگوریتم Google را معتبرتر می دانند. بنابراین مطمئناً یک استراتژی موثر SEO برای شما ترافیک بیشتری به همراه خواهد داشت.

شرکت ما نتایج قابل اندازه گیری ارائه می دهد

برخلاف برخی از روشهای سنتی بازاریابی، SEO در هر مرحله از فعالیت شما به راحتی قابل ردیابی و اندازه گیری است. با درخواست از شرکت ما گزارش ماهانه تجزیه و تحلیل در مورد کمپین های SEO خود، می توانید درک کنید که چطور خدمات SEO برای کسب و کار شما ارزش عمل می کند.

در صدرسامانه چه کارهایی برای سئو سایت شما انجام می شود؟

برخی از تحلیلی که شرکت ما می تواند ارائه دهد شامل حجم ترافیک، منابع ترافیک، موقعیت موتورهای جستجو و موارد دیگر می باشد.

ارزیابی کسب و کار و آنالیز سایت

شرکت ما با ارزیابی سایت فعلی سئوی آن شروع می کنند. این شامل بررسی معماری سایت و محتوای آن برای ارزیابی عواملی مانند کد سایت و تراکم کلمات کلیدی است. این بهترین راه برای تعیین نقاط قوت و ضعف فعلی سایت قبل از تدوین و اجرای استراتژی جدید SEO است.

علاوه بر تجزیه و تحلیل وب سایت شما ، صدر سامانه نیز نگاهی به تجارت و صنعت شما خواهد انداخت. ما قبل از ایجاد یک برنامه سئو با مخاطبان هدف شما و اهداف کلی تجارت شما آشنا می شویم. با آشنایی از شغل و مخاطبان شما، می توانیم بهتر تصمیم بگیریم که از چه روشهایی برای بهبود SEO وب سایت شما استفاده کنیم.

توسعه استراتژی SEO و اهداف

هنگامی که شرکت ما تجزیه و تحلیل عمیق از سایت فعلی شما و ارزیابی صنعت و بازار هدف شما را انجام داد، بر اساس برنامه ای که طراحی شده به سایت شما کمک می کند. تدوین استراتژی و اهداف برای کمپین سئو شما بستگی به نوع کسب و کار شما و اهداف کلی تجارت شما دارد. بخشی از این استراتژی شامل شناسایی کلمات کلیدی و عباراتی صحیح است که مخاطب هدف شما بیشترین استفاده را دارد. این طرح همچنین شامل استراتژی و تاکتیک های مختلفی است که می تواند به شما در رتبه بالاتر از رقابت خود در موتورهای جستجو کمک کند.

با توجه به اینکه همه صاحبان مشاغل از نظر بازاریابی دیجیتال آگاهی کامل ندارند، داشتن یک شرکت سئو که بتواند بینش را برای شما روشن تر کند بسیار مفید خواهد بود.

سئو سایت

اجرای بهینه سازی

سرویس SEO معمولاً با بهینه سازی صفحه شروع می شود. این امر می تواند شامل، تمیز کردن برخی از کدهای موجود در باطن وب سایت و اطمینان از اینکه سایت شما از نظر تلفن همراه مناسب بوده محدود نشده است. همچنین شامل جمع آوری لیستی از کلمات کلیدی مورد نظر برای استفاده در هنگام ایجاد محتوا برای سایت می باشد.

بهینه سازی موتورهای جستجو همچنین شامل استراتژی های سئو خارج از صفحه می باشد. شما ممکن است کنترل مستقیمی بر عوامل خارج از صفحه مانند افزایش اقتدار یا بک لینک ها نداشته باشید. با این حال، ما پیشنهاداتی را برای راه های بهبود تاکتیک های خارج از صفحه ارائه می دهیم و حتی ممکن است برنامه مفصلی را برای چگونگی شروع کار برای بهبود سایت شما ارائه شود.+