ساعت کاری 09:00-20:00

تهران – صادقیه – مرودشت

021-44374278

طراحی وبسایت

طراحی وبسایت

در دنیای دیجیتال امروز، وب سایت شما اولین تعامل است که مصرف کنندگان با کسب و کار شما دارند. به همین دلیل تقریبا 95 درصد از برداشت اول کاربر مربوط به طراحی وبسایت است. همچنین خدمات طراحی وب می توانند تأثیر بسیار زیادی در خط تولید شرکت شما داشته باشد.

ما خدمات طراحی حرفه ای وب را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهیم تا به کسب و کار شما کمک کنیم بازدید کنندگان بیشتری را جذب و آنها را در سایت خود نگه دارید!

ما بیش از طراحی زیبا، وب سایتهایی با استراتژی کاملی طراحی می کنیم که بازدید کنندگان سایت شما را به مشتری تبدیل می کنند. 82٪ از مشتریان قبل از تماس با شما در مورد محصولات یا خدمات تحقیقاتی انجام می دهند.

آیا وب سایت شما به اندازه کافی کار می کند تا این محققان را به خریداران تبدیل کند؟

ما یک شرکت طراحی و توسعه وب با خدمات کامل هستیم که انواع مختلفی از خدمات طراحی وب را ارائه می دهیم.

ماموریت ما در صدر سامانه این است که فرایند توسعه وب را برای شما آسانتر کنیم: ما به مشتریان کمک می کنیم تا ابزارهای مناسبی را برای میزبانی، تجارت الکترونیک، مدیریت محتوا و بازاریابی انتخاب کنند.

مشاغلی که به برنامه های اینترنتی سفارشی نیاز دارند از راه حل های توسعه وب استفاده می کنند. متخصصان توسعه وب داخلی ما در جدیدترین فن آوری های وب امروزی دانش و مهارت دارند. یک پروژه طراحی وبسایت در صورت تحقق موفقیت آمیز نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد.

مهمترین فرآیند شناسایی هدف و مخاطبان هدف وب سایت است. این اطلاعات به طور مستقیم بر تصمیم گیری در مورد سبک ، ساختار و فناوری تأثیر می گذارد. درنهایت انتخاب فناوری مورد استفاده برای کدگذاری یک وب سایت به شدت به عملکرد مورد نیاز وب سایت و هرگونه نیاز احتمالی توسعه آینده سایت بستگی دارد.

خدمات طراحی وبسایت

خدمات طراحی وب ما می توانند به کشف تصویر کسب و کار شما در بازار اینترنت کمک کنند. ترکیبی از سبک و فناوری که ما ارائه می دهیم ، همراه با تخصص ما ، تجارت شما را قادر می سازد در وب موفق شود.

کارکنان با استعداد ما دائما در تلاشند محصولاتی را ارائه دهند که فراتر از انتظارات شما باشد.

در اینجا در صدر سامانه ما معتقدیم که طراحی وب سایت باید به موارد زیر توجه کند:

 1. به نیازها و حساسیت مخاطبان هدف وب سایت توجه کنید
 2. از عناصر گرافیکی متناسب با مخاطبان مورد نظر خود استفاده کنید
 3. پیام اصلی وب سایت را تکمیل کنید
 4. برای تقویت طراحی در کل سایت از عناصر متحد کننده استفاده کنید

ما استراتژی های اثبات شده ای را می دانیم که باعث می شود وب سایت شما عملکرد بهتری نسبت به رقبا داشته باشد. وب سایت شما نه تنها باید جذاب و حرفه ای باشد ، بلکه باید با دقت برنامه ریزی شود تا منجر به افزایش هدایت و رشد کسب و کار شما شود.

طراحی سایت1

ما می توانیم به سوالات شما پاسخ دهیم.

 • مردم وب سایت شما را چگونه پیدا می کنند؟
 • آیا وب سایت شما ایمن است؟
 • آیا سازگار با تلفن همراه است؟
 • سریع است؟ آیا می توانیم سریعتر آن را انجام دهیم؟

طراحی پرتال سازمانی

قبل از اینکه به توسعه پورتال سازمانی بپردازیم، بیایید بحث کنیم که چیست و چه مسائلی را حل می کند. پورتال وب سازمانی یک بستر مبتنی بر وب است که اطلاعات را از منابع متعدد در یک رابط واحد ذخیره می کند.

کارمندان، مشتریان و شرکاء مجبور نیستند به صفحات مختلف مراجعه کنند ، به برنامه های بی پایان وارد شوند و اطلاعات دقیقی را جستجو کنند. آنها با محتوای مربوطه از طریق بستر ارتباطی که اطلاعات تجاری و برنامه های کاربردی را در یک مکان جمع می کند ، تعامل دارند.

انواع پورتال های وارداتی

طبقه بندی های مختلفی از درگاه ها وجود دارد. طبق طبقه بندی رایج ، آنها به سه گروه تقسیم می شوند:

 1. پورتال های اطلاعات سازمانی – دسترسی به منابع اطلاعات را از یک مکان واحد فراهم کنید.
 2. پورتال برنامه های کاربردی سازمانی – دسترسی به برنامه های کاربردی مورد استفاده شرکت را ارائه می دهد.
 3. پورتال های تخصصی سازمانی – برای تجزیه و تحلیل داده های مورد استفاده کارمندان برای دسترسی دقیق به پایگاه دانش سازمان ، خدمت می کند.

شرکت صدر سامانه با سابقه چندین ساله در زمینه طراحی سایت و طراحی پرتال سازمانی در خدمت شما می باشد تا بهترین خدمات را در اختیار شما و کاربران شما قرار دهد. هدف اصلی شرکت صدر سامانه رضایت شما می باشد و شما در تمام مراحل کار خود شاهد این خواهید بود.